czwartek, 21 kwietnia 2011

KRÓLEWSCY !

Wczoraj byłam świadkiem zgrania się zespołu z Madrytu. Oczywiście mówię o Realu. Wygrali z Barceloną 1:0. Cieszę się z tego powodu niesamowicie, ponieważ należało im się. Bronili się, atakowali od początku meczu. Fakt, po pierwszej przerwie był mały zastój w szeregach Królewskich, ale na na długo.103 minuta w dogrywce i pada gol na 1:0 dla Realu Madryt. Najpiękniejszy moment meczu na pewno na długo pozostanie nam w pamięci i przede wszystkim to, że wszyscy stawiali na Barcelonę, ale jednak znalazła się drużyna, która ich świetność przegrała. Miejmy nadzieje, że taki Real będziemy mogli oglądać przez dłuższy czas.

Czerwoną (dwie żółte) kartkę otrzymał Di Maria, oczywiście niesprawiedliwie. I drugą niesprawiedliwą była żółta w pierwszej połowie dla Pepe.

zdobywca jedynego, ale wystarczającego gola na zdobycie TEGO PUCHARU !